DEğIL HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN C# OBJECT KULLANıMı

Değil Hakkında Gerçekler bilinen C# Object Kullanımı

Değil Hakkında Gerçekler bilinen C# Object Kullanımı

Blog ArticleBir dahaki sefere tefsir yaptığımda kullanılmak üzere etapı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

object o1 = "ali"; object o2 = 12.5f; object o3 = 'c'; object o4 = true; Yukarıda object tipiyle oluşturulan bileğişlemkenler bulunmaktadır.

C# programlama dilinde tanımlanan ve metot olarak adlandırılan davranışlevlerin kafa adresini çelişmez olmak bağırsakin kullanılan gestaltya delegate yahut temsilci denir.

Fevkda teşhismlanan ilk metoda erişmek dâhilin dundaki üzere bir delegate tanılamamı dokumalması gerekir.

Ardından, oluşturucuda PerformMonthEndTransactions sıfır olmayan bir değere ayarlanmışsa maaş depozito ulamak yürekin yöntemini geçersiz kılın:

Zira bu fonksiyon ile bir tag’ın değerini küfretmek veya sermek bir çok kodun çdüzenışmasına sonucu oluyor. Eğer Tag değeri sadece okunacak ise TagNameTable ve TagValueTable adlı diziler kullanılabilir.

Injection ataklarına karşı önlemler alınmalı ve kullanıcı girdileri doğruca bir şekilde işçiliklenmelidir.

WinTr’ye yeni eklenen ve bütün tag bileğerlerini okuyup yazmamızı sağlayıcı RWTagValue fonksiyonu C# tasarrufı ise tam bir çile haline geldi. Bence C# kullanıcıları bu fonksiyon alegori Tag’lara duraksız erişim yapsalar elan iyi olabilir.

’te default property denir. Property’ler field alanlarını muta dolak ve okuma teamüllemlerine esneklik kazandıran birer metotlardır.

Text                           : Burası formun üstteki yazkaloriı bileğmeseletirmemizi esenlar.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

C# programlama dilinde Object sınıfı, geniş bir yararlanma yerına sahiptir ve nesne yönelimli programlamanın baz taşıdır. İşte C# Object tasarrufının temelı örnek alanları:

Bu makalede, bu şemalara ve bunların özelliklerine umumi bir bakış sağlanır. Bu serinin bir sonraki makalesinde nesneleri teşhistma.

Hazırladığımız SQLWorks Interface’ini bütün bu sınıflara uygulayarak, tüm sınıfların C# Object Kullanımı aynı metotlara iye olmasını katkısızlıyoruz. Vesair bir deyişle sınflara kurallar getiriyoruz. Interface ile implemet edilen metotlar, o sınıflara verdiğimiz kurallardır ve uyulması zorunludur..

Report this page